FAQ

1.Jak dokonać rezerwacji sprzętu?

Wybierz sprzęt, jaki Cie interesuje.
Wypełnij formularz wypożyczenia bądź skontaktuj się z nami telefonicznie.
Po kontakcie uzyskasz informację o możliwości wypożyczenia.

2.Jakie dokumenty są wymagane, aby wypożyczyć sprzęt?

Dowód osobisty oraz drugi dokument ze zdjęciem. Na jednym z dokumentów musi widnieć aktualny adres zameldowania.

 

3. Gdzie i kiedy można odebrać sprzęt?

Odbiór zamówionego sprzętu jest możliwy po wcześniejszym umówieniu się z nami. Na terenie miasta Krakowa przy zamówieniu powyżej 3 dni dostawa jest GRATIS.

 

4. W jakich godzinach można obierać i zwracać sprzęt ?

Dla Twojej wygody nie ustalamy z góry godzin odbierania i zwrotu sprzętu.Dokładne godziny ustalamy z każdym klientem indywidualnie.

 

5. Po co pobieramy kaucję ?

Kaucja ma na celu zabezpieczenie roszczeń Wynajmującego z tytułu Umowy Najmu, na zasadach określonych w Ogólnych Warunkach Najmu.

 

6. Jak mogę przedłużyć termin wypożyczenia ?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo i zgłosisz chęć przedłużenia umowy najmu, nie później jednak niż dzień przed upływem terminu zwrotu sprzętu.

 

7. Co zrobić w przypadku kradzieży lub uszkodzenia sprzętu?

Jeżeli sprzęt zostanie skradziony, niezwłocznie zawiadom o tym Policję oraz poinformuj nas o tym drogą mailową lub telefonicznie pod numerem 731177799.

 

8. Czy jest możliwość wysłania sprzętu?

Na dzień dzisiejszy nie ma takiej możliwości, ale pracujemy nad tym, aby rozszerzyć zakres usług poprzez wynajem wysyłkowy.

Interesuje Cię inny produkt, którego nie ma w naszej ofercie ? Powiadom Nas o tym. Jesteśmy młodym i prężnie rozwijającym się zespołem i pragniemy rozszerzać swój asortyment według potrzeb klientów. Każda sugestia będzie dla nas cenna.
 

ZADZWOŃ: 731 177 799

NAPISZ: biuro@kamerypro.pl

Strona używa plików cookies. Stosujemy je aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie. Pamiętaj, że możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.