W "(Nie)młodości" po raz trzeci splatają się losy bohaterów sagi Nataszy Sochy. Tym razem muszą zmierzyć się z kolejnym fetyszem naszych czasów młodością, zachowywaną wbrew rozsądkowi i za każdą cenę. Starość nie zdobywa lajków. Siwa nitka we włosach, zmarszczki wokół oczu i doświadczenie budzą co najmniej lekceważenie, częściej niechęć, czasem też wstręt. Ale jak w dwóch poprzednich powieściach "(Nie)miłości" i "(Nie)piękności" z przewrotnym nie w nawiasie i tym razem zakończenie całkowicie was zaskoczy.
Klarysa większość życia ma już za sobą, ale kiedy trafia do domu opieki, rozpoczyna walkę nie tylko z atakującą ją chorobą, ale i ze starością.
Marta jest trzydziestolatką, właśnie traci pracę i wieloletnią przyjaźń. W desperacji chwyta się wszystkiego i chociaż nie lubi starych ludzi, podejmuje się pracy w domu opieki.
Benedykt to 28-letni nauczyciel tańca. Jego uczniami są seniorzy, którzy dzięki muzyce i ruchowi odzyskują nie tylko chęć do życia, ale i zyskują umiejętność pokonywania słabości. Ruch wyzwala ich od narzuconych przez codzienność granic. Pozwala je przekraczać, daje wolność i przepustkę do ostatnich chwil szczęścia.
Czy dialog między starością a młodością jest możliwy?...

(Nie)młodość. Czy kobiecość ma termin ważności? - Socha Natasza - Książki Literatura obyczajowa, erotyczna

  • Kod produktu: 8SwCr0405300
  • Dostępność: W magazynie
  • 99,46zł
  • 89,81zł


Produkty powiązane

Zatańcz ze mną ostatni walc - Fitzgerald Zelda - Książki Literatura obyczajowa, erotyczna

Zatańcz ze mną ostatni walc - Fitzgerald Zelda - Książki Literatura obyczajowa, erotyczna

Zapomniane dotąd dzieło Zeldy, przyćmione przez Czułą noc Francisa S. Fitzgeralda, jest pierwowzorem..

78,09zł 87,82zł